Wirtualne adopcje

Wirtualne adopcje

Wirtualne adopcje są bardzo potrzebne. Jesteśmy wolontariuszami, bez wsparcia ze strony miasta czy gminy. Dlatego pomagamy tylko na tyle, na ile możemy. Jesteśmy ograniczeni czasem, innymi obowiązkami i przede wszystkim ilością pieniędzy, jaką dysponujemy w danej chwili. Oczywistym jest, że nasze większe możliwości finansowe znajdują automatyczne przełożenie na zwiększenie ilości ratowanych przez nas zwierząt. Jak wszędzie, i tutaj, pieniądze mają wymierny wpływ, na życie bądź śmierć bezdomnych zwierząt.

Jeśli zajrzałeś na tę stronę, los zwierząt nie jest Ci obojętny.

Jeśli zastanawiasz się, jak im pomóc, jeśli któryś pies lub kot zapadł szczególnie w Twoje serce, a nie możesz, ze względu na odległość, brak czasu i możliwości, zabrać go do swojego domu, oferujemy Ci możliwość Wirtualnej Adopcji zwierzęcia.

Zasady są proste:
  • wspierasz finansowo utrzymanie zwierzęcia pozostającego pod naszą opieką, wpłacając co miesiąc określoną, stałą kwotę pieniędzy, min. 50 zł za psa i 30 zł za kota,
  • w miarę możliwości interesujesz się swoim podopiecznym, jego dalszym losem,
  • otrzymujesz od nas wiadomości na temat stanu zdrowia zwierzęcia, dokonanych zabiegów (odrobaczanie, szczepienia, sterylizacja), jego adopcji, chorobach, śmierci,
  • możesz podjąć próbę znalezienia zwierzakowi domu (po uzgodnieniu tego ze Stowarzyszeniem).

Jak adoptować wirtualnie zwierzę?

Skontaktuj się z nami (e-mail: zwierzecaprzystan.pila@wp.pl, tel. 737478761) i poinformuj, którego psa lub kota chcesz wirtualnie zaadoptować.

Po wpłacie na konto:
Stowarzyszenie Zwierzęca Przystań w Pile
nr konta: BGŻ BNP Paribas 27 2030 0045 1110 0000 0429 2160

i wpisaniu w treści przelewu „Adopcja wirtualna – imię zwierzęcia”, umieścimy na naszej stronie informację o wirtualnym opiekunie (Twoje imię i inicjał nazwiska lub nick – według życzenia) danego zwierzęcia. Do jednego zwierzaka może być przypisanych kilku wirtualnych opiekunów.

Koszt Wirtualnej Adopcji to zadeklarowana przez kogoś kwota minimalna.

Adopcję można przerwać w każdej chwili – wystarczy tylko odpowiednio wcześniej nas o tym powiadomić.

Adopcja wirtualna jest wsparciem dla zwierzaka w jego drodze do nowego domu.

Decydując się na adopcję wirtualną dajesz psu, kotu szansę na godne warunki dożycia chwili trafienia do domku stałego.

Wirtualne adopcje