Fago staruszek, który szuka swojego domku

Fago staruszek

Fago staruszek, który szuka swojego domku

Fago staruszek, który szuka swojego domku –Fago (numer w schronisku GS-105) to 10-letni, śliczny, delikatny piesek wielkością sięgający do połowy łydki.
Trudno byłoby mu przetrwać zimę w schronisku., dlatego został wyadoptowany ze schroniska i obecnie przebywa w domku tymczasowym… Jednak ciągle szukamy dla niego domku stałego…
W schronisku początkowo Fago nie chciał wychodzić na spacery, tylko drżał z zimna i stresu w schroniskowej budzie. Przekonały go smakołyki i najpierw lękliwie wyszedł z budy, potem z kojca i tak sobie powolutku szedł, szedł po lesie aż w końcu trochę się rozkręcił, a właściwie w rozkręceniu pomogły paróweczki, które Fago, pomimo braku ząbków, chętnie wcina.
Fago prosi o domek spokojny, dostojny, najlepiej ze starszymi opiekunami, gdyż potrzebuje spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Fago miał zrobione badanie krwi, został odrobaczony, odpchlony. Przez jakiś czas był na antybiotyku w związku z zapaleniem gardła, które miał jak przyjechał do domku tymczasowego. Ponieważ ząbki Fago były w kiepskim stanie – miał je wyczyszczone.

One thought on “Fago staruszek, który szuka swojego domku

Comments are closed.