Kotki z Osielska – mamusia z maluchami

Kotki z Osielska

Kotki z Osielska – mamusia z maluchami

Otrzymaliśmy taką wiadomość :
„Witam Serdecznie, zwracam się z uprzejmą prośbą o umieszczenie ogłoszenia. W firmie, w której pracuje w listopadzie przybłąkała się najbardziej miziasta i kochana młoda kotka bez ogonka, kotka niestety jest w ciąży. Mam miesiąc na znalezienie domku dla niej i jej maluchów. Oto owoc miłości, kociaki maja około 4 tygodni. Postaram się przesłać jeszcze lepsze zdjęcia, bo maluchy są bardzo ruchliwe. Dla mamusi najlepszy domek wychodzący, bo u nas w firmie ma taką możliwość.”
Pomożemy?

Rysia

25.01.2017: Mamusia naszych słodkich maluchów została sama… Póki co bardzo tęskni za swoimi dziećmi… To przyjazna, mizista kotka, która bardzo zasługuje na dom…. i własne kolanka i własne ręce do głaskania… Rysia ma kilka lat, trudno powiedzieć ile… może 3 a może 6…  Jej cechą charakterystyczną jest brak ogonka… Jest cudowna… Bardzo zasługuje na domek…

Kto pokocha Rysię?

Lusia

07.02.2017: Wiadomość z domku Lusi: „Lusia pozdrawia ze swojego domku stałego, znalazła już ulubione kolanka i nie przestaje mruczeć, doskonale wie, że jest oczkiem w głowie nowych właścicieli i skrupulatnie wykorzystuje ich miłość, by poznawać wszelkie zakamarki mieszkania.”

Leoś

25.01.2017: „Cześć, tu Leoś… Pozdrawiam Was z mojego domku. Dziś było kolejne ważenie i przybyło mi aż 80 gr. Była też pełna miseczka wiejskiego kurczaczka. Jak ja kocham surowe mięsko… Będę o nie dzielnie walczył… Kochany pan wrr…”