Milady Bunia – kotka oddana przez właścicielkę

Milady Bunia

Milady Bunia

Milady Bunia to kotka, która w styczniu została adoptowana gdzieś od kogoś, niestety nie wiem od kogo. Została już wysterylizowana, jeszcze nie zarósł jej brzuszek. Jej nowa pani nie miała jednak dla niej czasu i zdecydowała się oddać kotkę do ponownej adopcji. Ponadto okazało się, że współlokatorka ma alergię na sierść kocią.

Postanowiliśmy zabrać ją do domku tymczasowego.

Wybraliśmy dla niej sprawdzony domek tymczasowy. Po zajechaniu na miejsce Milady Bunia sprawdziła pobieżnie dom i zdecydowała schować się do krytej kuwety. Była bardzo zestresowana. Skoro zdecydowała się zamieszkać w łazience, tam jej postawiliśmy również kontenerek, aby mogła się schować. Jak zapadła cisza i przestaliśmy się nią interesować, koteczka zdecydowała się zmienić kryjówkę. Ile się dziewczyny naszukaliśmy… okazało się, że postanowiła się schować pod szafą. Postanowiliśmy dać jej więcej czasu.

Następnego dnia śniadanko zostało jej podane pod szafę, Milady spałaszowała chętnie całą miseczkę. Po południu odważyła się wyjść na spacerek po domu.

Teraz dziewczyna przychodzi już na mizianko, potrafi upomnieć się o jedzonko, bez problemu korzysta z kuwetki.

Edit: 20.02.2017 – Milady Bunia czuje się w swoim domku tymczasowym coraz lepiej, bawi się, je, korzysta z kuwetki… Zobaczcie jaka jest już otwarta… Nowe zdjęcia w galerii…

Szukamy jej najlepszego domku pod słońcem… Kto pokocha śliczną Milady Bunię?

One thought on “Milady Bunia – kotka oddana przez właścicielkę

  1. Milady pierwszego dnia wręcz trzęsła się ze strachu kiedy trafiła do DT. Potem było troszkę lepiej, zjadła i obejrzała mieszkanie. Każda kolejna godzina przynosiła nowe wydarzenia. Każdego dnia stawała się coraz śmielsza. Obecnie stan Milady zmienił się o 360 stopni. Z wystraszonej kici zmieniła się w kotkę pieszczotkę. Znalazła sobie kocie zabawki i chętnie sama się bawi. Do opiekunów podchodzi swobodnie, wchodzi na kolana, kanapę, łasi się i zaczepia. Jej łapki można poczuć na głowie;))) Oznacza to, że Milady kiedy jest sama czuje się jak ryba w wodzie i jak każdy kociak potrzebuje miłości i czułości. Korzysta z kuwetki, pięknie je. Dlatego szukamy dla niej Najlepszego Domku Na Świecie:)))

Comments are closed.