Trzpiotka kotka kochająca człowieka ponad wszystko

Trzpiotka kotka kochająca

Trzpiotka kotka kochająca człowieka ponad wszystko

Trzpiotka kotka kochająca człowieka już w swoim domku – od 26.03.2017 🙂

Szukamy pilnie domu dla około rocznej kotki, która żebrała pod barem o jedzenie, ale nikt nie zwracał na nią uwagi. Była bardzo głodna… Dziewczyna, która ją zabrała do siebie na domek tymczasowy napisała, że „nigdy w życiu nie widziałam, żeby kot tak łapczywie jadł”. To prawdziwy miziak- przytulak, dlatego żal ją puścić na pastwę losu, tym bardziej, że bardzo ufa człowiekowi, przez co jest narażona na zewnątrz na krzywdę.

Trzpiotka szuka i potrzebuje uwagi człowieka, wręcz sama wchodzi na kolana. Bardzo czysta, bezbłędnie korzysta z kuwety. Kotka jest drobniutka, wręcz filigranowa. Nie gryzie, nie drapie. Nie niszczy mieszkania.

Poza spędzaniem czasu z człowiekiem uwielbia siedzieć na parapecie i patrzeć przez okno (oczywiście zamknięte!).

Prosimy o przemyślane zgłoszenia, bo ta kotka doświadczyła już wystarczająco dużo złego w swoim krótkim, kocim życiu, dlatego musi być już to dom na zawsze, najlepszy. Kwestia transportu do dogadania.

Podaruj bezpieczeństwo, opiekę i ciepły kąt, w zamian dostaniesz miłość oddanego przyjaciela, a każdy kto już adoptował kota po przejściach wie, że taki kocha najmocniej.

Trzpiotka ma książeczkę zdrowia, została odrobaczona i odpchlona.

Trzpiotka została wysterylizowana. Zniosła to dzielnie, choć kaftanik bardzo jej przeszkadzał.

Informacje od dziewczyny u której jest na domku tymczasowym:

18.03.2017

Dzisiaj rano poszłam do niej, do pokoju (musi być zamknięta ze względu na moją kotkę która absolutnie strasznie przeżywa pobyt w domu jakiegokolwiek innego kota 🙁 dlatego muszę jej znaleźć dom, inaczej zostałaby u mnie), a więc tak, poszłam do niej do pokoju i nie dowierzam jakie to przytulaśne stworzenie. Nie odstępuje mnie ani na chwile, krok w krok za mną, a kiedy tylko usiadłam władowała mi się na kolana i się myje (mnie w sumie też) głośno mrucząc 😀

21.03.2017

Z nowych obserwacji: koteńka jest uroczo ciekawska, zawsze przygląda się domowej krzątaninie, ja chodzę i sprzątam, a ona krok w krok za mną i obserwuje. Uwielbia spać na człowieku/przy człowieku i przybiera wtedy śmieszne pozy, które można zobaczyć na zdjęciach. Jest baaardzo pocieszna i wdzięczna. Byłam domem tymczasowym już dla wielu kotów, ale tyle miłości i uczuć jeszcze nie dał mi żaden. Dlatego bardzo ubolewam, że nie może zostać z nami.

30.03.2017

Trzpiotka ma się dobrze. Jej nowi duzi dzisiaj byli u weterynarza, aby ściągnąć szwy, ale postanowiono, by poczekać jeszcze do poniedziałku. W nowym domku już się zaaklimatyzowała.

Galeria Trzpiotki

Filmy Trzpiotki: