Nasza drużyna

Nasza drużyna

Marzena Bartol
Prezes Zarządu
W swoim życiu stosuję zasadę wypływającą ze słów Małego Księcia z utworu Antoine de Saint-Exupéry'ego, który oznajmił "Po­zos­ta­jesz na zaw­sze od­po­wie­dzial­ny za to, co oswoiłeś." Tak wielu ludzi o tym zapomina... Staram się pomagać zwierzętom na wiele sposobów... Od dawna się nimi zajmuję. Od zawsze je kocham. Obecnie mam 3 koty i psa. Jestem domem tymczasowym zarówno dla kotów jak i psów. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem przyjacielem zwierząt. Przyjaźń czasem wymaga od nas poświęcenia jej dużo czasu, energii, wymaga od nas zaopiekowania się i otoczenia życzliwością... "Nieustannie uczę się prostoty czynionej darem serca, wobec istot obojętnych, odrzuconych, poranionych..." I, niestety, ciągle nie mogę zapomnieć o tym, że "Piekło to inni", jak stwierdził Jean-Paul Sartre. Staram się żyć zgodnie z zasadą "Kochajmy – miłość tak wiele zmienia…" Doskonale wiem, że nie uratuję całego świata, ale ratując ileś istnień zmieniam im cały świat... I to jest dla mnie bardzo ważne!
Zobacz na FBSkontaktuj się
Daria Urban
Wiceprezes Zarządu
Od dziecka jestem związana ze zwierzętami. Od tego też czasu zdecydowałam, że będę im pomagać. Moim zdaniem, wszystkie zwierzaki te małe i te duże, zasługują na szacunek oraz pomoc. Pamiętajmy, że warto reagować na krzywdę zwierząt, ponieważ one też czują, a niestety nie potrafią nam tego powiedzieć. Prywatnie jestem instruktorką rekreacji o specjalności jazda konna oraz mamą małego brzdąca, który miłość do zwierząt odziedziczył po mamie:) Jestem też opiekunką psa imieniem Koji, którego adoptowałam w 2012 roku. W tym roku pod pod moją opiekę trafiły też 2 kotki uratowane z ulicy Bona i Balbina. Moimi zainteresowaniami są zwierzęta, staram się cały czas zgłębiać wiedzę na ich temat, dlatego też w planach mam dokończenie rozpoczętej przeze mnie nauki w kierunku technik weterynarii. Interesuje się też sportem w szczególności jeździectwem.
Zobacz na FB
Kamila Karwacka
Wiceprezes Zarządu
Agata Bąk
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Moje motto brzmi: „Jeśli nie masz serca do ludzi, to tym bardziej do zwierząt”. Kociarą zostałam w 1996 roku, 2 lata po przeprowadzce z bloku do domku. Ktoś nam podrzucił kotkę i… się potoczyło. Kotki w moim domu rodzinnym mieszkały do Wielkanocy 2016 roku, kiedy to pożegnaliśmy ostatnią szylkretkę Ambę. Od października 2016 roku zostałam DT dla kotów- ku niezadowoleniu mojego męża. Z czasem przywykł, ale nie do końca. Ja natomiast uważam, że bez kota nie ma domu. Gorzej jak trzeba wyjechać… Jak długo mam zamiar być DT? Dopóki nie wyprowadzę się z Piły. Nie wiadomo kiedy zawoła nas moje ukochane, rodzinne Mazowsze;)))
Zobacz na FB
Monika Chimiak-Tarnicka
Komisja Rewizyjna
Ewelina Darka
Jestem właścicielka 10-miesięcznego psiaka znalezionego w stodole, energiczny i szalony psiak z którym uwielbiam spędzać czas , niesienie pomocy zwierzaka sprawia mi przyjemności i kiedy tylko mogę pomagam.
Zobacz na FB
Marta Lisowska
W moim domu od zawsze były zwierzęta. Uważam, że każde stworzenie, której żyje i czuje zasługuje na szacunek i dobre traktowanie. Od kiedy zamieszkałam poza miastem w moim 'stadzie' są 3 psy: 2 kundelki (Duduś i Murzyn) uratowane po śmierci właścicieli przed schroniskiem i labrador (Toro) oraz 2 koty: kotka (Gabi) przygarnięta razem z Dudusiem i kocur (Mruczek) zabrany od nieodpowiedzialnych właścicieli
Zobacz na FB
Magdalena Chuchla
Agnieszka Nowak
Kocham zwierzęta, od 4 lat jestem domem tymczasowym dla psów.
Zobacz na FB

Chcesz do nas przystąpić?

Jeśli masz ochotę zostać jednym z nas – wypełnij deklarację i przynieś do naszego biura, zapraszamy!

Deklaracja Czlonkowska Stowarzyszenia